Paralizatory lub gaz pieprzowy – jak bronią się kobiety?

Czasy, kiedy kobiety były uważane za słabą płeć na szczęście dawno minęły. W dzisiejszych czasach, jeśli tylko czuje się taką potrzebę, ma wystarczające środki finansowe i poświęci się trochę czasu, można znacznie zwiększyć swój poziom bezpieczeństwa.

Po pierwsze – zakup gaz pieprzowy

Najłatwiejszym rozwiązaniem na zachowanie większej pewności siebie jest zakup gazu pieprzowego. Wiele kobiet decyduje się na ten sposób bo można łatwo go nabyć, a jego cena jest dość przystępna. Dodatkowo mieści się w torebce.

Po drugie – wyposaż się w paralizator

Paralizatory wybierane są równie często, jednak wymagają trochę większej wiedzy na jego temat. Wszystko przez to, że powodują chwilowy paraliż drugiej osoby. Nie trzeba się obawiać, gdyż nie sprawiają one zagrożenia życia, mają one po prostu dać szanse, aby uciec od oprawcy.

Po trzecie – zapisz się na kurs samoobrony

Dla kobiet, które wolą brać sprawy we własne ręce, dobrym pomysłem są specjalne kursy. W ten sposób można poznać specjalne chwyty, z których będzie można skorzystać, kiedy zostanie się napadniętym.

Zarówno paralizatory, jak i poznanie określonych chwytów, ma wyrównać szanse, a także sprawić, że kobiety również będą mogły poczuć się bezpiecznie.