latarka olight m1x striker xm-l2

Latarka olight m1x striker do zadań specjalnych

Latarka to akcesorium, które tradycyjnie wykorzystuje się do oświetlania drogi czy najbliższego otoczenia w całkowitej ciemności. Obecnie profesjonalne urządzenia tego rodzaju świetnie sprawdzą się również w roli odstraszacza dla zwierząt, a nawet do samoobrony. Ta jest między innymi z latarką olight m1x striker.

Siła 1000 lumenów

Latarka olight m1x striker to niezwykle wydajna dioda Cree XM-L2, która pozwala uzyskać zasięg światła co najmniej do 190 metrów. Tym samym sprawdzi się ona nawet w bardzo ekstremalnych warunkach i z myślą o takich została również stworzona. Mimo że jest ona niewielkich i poręcznych rozmiarów, to posiada całkowicie profesjonalną obudowę, która może również stanowić źródło ochrony w walce, czy posłużyć wybiciu szyby. Bez obaw może być zanurzona w wodzie nawet na głębokość 1 metra do pół godziny. Wytrzymała obudowa chroni również przed upadkiem z 1,5 m wysokości.

latarka olight m1x striker xm-l2 specyfikacjaFunkcjonalne i praktyczne dodatki

Posiada ona pięć trybów jasności, a także funkcję Strobo, która służy między innymi do odstraszania agresywnych zwierząt. Z powodzeniem można przymocować ją w dowolne miejsce, np. do szlufki, krawędzi kieszeni, rękawa, czy nawet czapki. Zaawansowana elektronika chroni diodę przed przegrzaniem. Taki sprzęt wydajnie i efektywnie będzie służył nie tylko osobom prywatnym na co dzień czy w podróży, ale również służbom bezpieczeństwa. Poręczny kształt, niezwykła wydajność i profesjonalna obudowa to wyznaczniki, które mają niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o latarkę do zadań specjalnych. Niestety takiego sprzętu nie kupimy w dowolnym sklepie nawet tym specjalistycznym, ale latarka olight s2 baton xm-l2 jest dostępna w sklepie internetowym hobby4men z ekspresową wysyłką i korzystną ceną.