Pistolet ASG dla początkujących

Wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ASG staje prędzej czy później przed wyborem odpowiedniej broni. Aby podjąć odpowiednią decyzję co do pierwszego zakupu, należy się odpowiednio przygotować. Nie jest to proste, biorąc pod uwagę ilość produktów dostępnych na rynku. Co powinniśmy wiedzieć przed zakupem pistoletu ASG? Najwyższa pora odpowiedzieć na to pytanie.

Czym w ogóle jest pistolet ASG? w dużym skrócie, to przypominająca pierwowzór replika broni palnej, używana w rozgrywanych według różnych scenariuszy bitwach na polu do złudzenia przypominającym prawdziwy poligon. Dostępnych jest przynajmniej kilka rodzajów takiej broni, w zależności od stosowanego w nich mechanizmu.

Pistolet ASG- najpopularniejsze rodzaje

Do najpopularniejszych broni używanych w grach typu ASG należą pistolety gazowe, ręczne oraz sprężynowe. To co je różni, to mechanizm, który będzie wyrzucał z broni amunicję. W przypadku pistoletów gazowych, w kolbie znajduje się zbiornik z gazem, którego celem jest wystrzelenie kulki po naciśnięciu spustu. Pistolety ręczne z kolei działają w oparciu o sprężynę, którą po każdym oddanym strzale trzeba naciągnąć, aby mogła ona wyrzucić kolejną kulę. Istnieją jeszcze pistolety elektryczne, wyposażone w silnik, który wystrzeliwuje kulę po pociągnięciu za spust. Ten rodzaj pistoletów ASG wymaga ładowania, o czym należy pamiętać, wybierając się na pole bitwy.

Jaki pistolet ASG dla początkującego?

Zdecydowanie najlepszą rekomendacją dla początkujących fanów sportu typu ASG są pistolety ręczne. To prawda, że wymagają one od nas dodatkowej pracy, natomiast w przeciwieństwie do pozostałych typów broni, uczestnicy gry nie będą narażeni na duże odrzuty. Pistolety gazowe są łatwiejsze w obsłudze, natomiast ich mechanizm działania sprawia, że użytkownik musi być przygotowany na to, że broń będzie każdorazowo fundowała mu niemały odrzut. Całkiem podobny do tego, jaki czuje się przy używaniu prawdziwej broni. Można więc powiedzieć, że używając pistoletów gazowych (a także elektrycznych) nasze doświadczenia z walką będą dużo bardziej realne. Więcej pod adresem www.TaiwanGun.com