Wybór pistoletu Airsoft

Wybierając pistolet lub pistolet Airsoft istnieje wiele różnych opcji. Pistolet to świetna replika, ponieważ jest wszechstronna, niezawodna i kompaktowa. Można mieć siłę ognia większej broni w kompaktowym formacie. Na arenie pojedynkowej jeden pistolet to podstawowe niezbędne wyposażenie.

Wybierając broń, istnieje mieć możliwość wyboru między trzema głównymi kategoriami: gazową, elektryczną lub sprężynową.

Pistolety gazowe

Pistolet zasilany gazem (propan, CO2, mieszanki, green gas) zapewnia bardzo wysoką moc wystrzałów z pistoletów, więcej. Broń faktycznie używa naboju gazowego, który wyrzuca maleńki podmuch gazu za każdym naciśnięciem spustu. Gaz wypycha pocisk z komory, przez lufę i pędzi w kierunku celu. Jeśli potrzebny jest pistolet, który niesie ze sobą wyższą siłę ognia, warto rozważyć zakup pistoletu zasilanego gazem. Wymaga dokupowania pojemników z gazem, więc warto mieć to na uwadze. Ponadto na gaz – https://www.taiwangun.com/pl/gaz może wpływać pogoda. Niższa temperatura obniża często działanie broni na gaz.

Pistolety elektryczne

Pistolet z napędem elektrycznym oferuje również bardzo niezawodny format pistoletu, ale mechanizm strzelający jest zasilany przez baterię w pistolecie. Wystrzał jest elektroniczny, co oznacza, że można strzelać bardzo szybko, nie tracąc przy tym prędkości. Pistolet elektryczny to świetna opcja dla każdego, kto może poświęcić trochę mocy na rzecz dużej szybkostrzelności.

Pistolety sprężynowe

Ostatnim typem pistoletu Airsoft jest pistolet sprężynowy. Mechanizm spustowy tego pistoletu jest napędzany ciężką sprężyną śrubową, która jest wyzwalana przy każdym strzale z pistoletu. Pistolet zasilany sprężyną to świetna opcja, ponieważ nie ma wkładów do ponownego napełnienia ani baterii do ponownego naładowania. To zmniejsza koszty. Sprężynowy pistolet wystrzeli za każdym razem, gdy pociągnie się za spust.

Wadą pistoletu sprężynowego jest to, że szybkostrzelność nie może być większa niż można pociągnąć za spust. Jednak mimo że przez wielu uważane są przestarzałe konstrukcje, sprężynowce znajdą zastosowanie nawet u weteranów. Bronie sprężynowe są świetną opcją dla treningu i poprawiania celności.