Innowacyjny design paralizatora

Korzystanie z narzędzi do samoobrony już nikogo nie dziwi. Wiele osób nigdy nie miało tego typu konieczności, jednak sam fakt posiadania przy sobie narzędzia, które może się sprawdzić w samoobronie, pomaga im się czuć bezpiecznie i pewniej funkcjonować w społeczeństwie. Nie bez powodu też na rynku znajdziemy wiele sklepów z militariami, które oferują nam zakup profesjonalnych, w pełni legalnych akcesoriów do samoobrony, a wśród nich różnego rodzaju paralizatory, gazy i inne.

Latarki do zadań specjalnych

Paralizator latarka to urządzenie, które jednakowo daje nam źródło mocnego, oślepiającego światła, jak i możliwość porażenia kogoś (napastnika) prądem. Tego typu sprzęt nie jest jednak dedykowany tylko do samoobrony, bo równie dobrze sprawdzi się też podczas „codziennych” czynności (typu piesze wycieczki, podróże czy nawet biwaki). Paralizator latarka powinien nam towarzyszyć także np. podczas samotnego powrotu do domu późnym wieczorem lub nocą. Nowoczesne paralizatory często wyposażone są w dodatkowe funkcje, dlatego też bez obaw można nazwać je narzędziami do zadań specjalnych.

Nie tylko światło

Nowoczesne paralizatory mają już np. podświetlane tarcze, specjalne rozłożenie, grubość i przewodność bolców, a także ich innowacyjny kształt. Dobrej jakości paralizator latarka ma specjalnie zaprojektowane, zaostrzone na końcu bolce, dzięki którym możemy przebić się przez ubranie napastnika. Urządzenia mają też niezwykłą moc, która pozwala na skuteczne porażenie nawet rosłego mężczyzny. By skutecznie się obronić, wystarczy kilka sekund rażenia.